"КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД(ДИТЯЧИЙ САДОК) № 67 «КОЛОСОК» СЕЛА БУГАС БУГАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Педагогічний колектив

Дошкільний навчальний заклад є закладом загального розвитку дітей. В ньому функціонує одна різновікова група. Зараз садочок відвідують 20 дітей. У закладі працюють 5 співробітників, з них 2 педагоги.

Завідувач – 1;

Вихователь - 1;

За освітою:

Із 2 педагогічних працівників мають освіту:

• неповну вищу дошкільну - 2 особи.

За кваліфікаційними категоріями:

• спеціаліст –2 особи.
  У кожного педагогічного колективу свій індивідуальний шлях, а кінцева мета єдина – створення оптимальних умов для перебування дітей дошкільноговіку в закладі. Тому в своїй повсякденній роботі колектив прагне перетворити садочок на дім для дітей з певними традиціями, звичаями та високим рівнем культури. Дім, в якому чекають на дитину і люблять її, де основний стиль взаємостосунків – співробітництво і співтворчість, а не управління і підлеглість.
  Важливим чинником, який забезпечує високу ефективність в роботі з дітьми, є створення розвивального предметно-ігрового середовища, підпорядкованого інтересам дитини. Групова кімната має затишний, домашній дизайн, комфортні інтер’єри, багатий і цікавий зміст предметного середовища, яке відповідає віку дітей.
  Колектив садочка працює за Програмою навчання та виховання дітей від двох до семи років "Дитина". „Дитина”- програма, яка дивиться у майбутнє. Вона стаєосновою тих методик, які зараз розробляються в нашій державі.Суть цієї програми– в особистісно-орієнтованому навчанні, де акцент робиться на індивідуальності кожної дитини, демократичному вихованні, самостійності, критичності мислення. Як наслідок – діти здатні дати собі об’єктивну оцінку, не будуть принижуватися, але й не дозволять собі поводитися зверхньо. Малюки ростуть відповідальними та самостійними, хочуть постійно пізнавати щось нове. Крім того, у них добре розвинена логіка та дрібна моторика рук. Знання даються через практичні дії, гру. Вихователь проводить різні тести через ігри, заняття, щоб зрозуміти, що дитина знає, а над чим слід працювати.
Для художньо-естетичного розвитку дітей у закладі також створені всі умови. Дітки мають доступ до всіх матеріалів: олівці, пензлі, альбоми, пластилін лежать у полі зору вихованця. Така методика дозволяє розвиватися, проявляти ініціативу (адже можна малювати, ліпити коли є бажання і натхнення, а не за розкладом), самовиражатися, робить дитину більш адаптованою до життя у соціумі.
З метою взаємодії ДНЗ та сім`ї, в групі є інформаційні матеріали у куточку для батьків, що сприяє їх залученню до навчально-виховного процесу.