"КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД(ДИТЯЧИЙ САДОК) № 67 «КОЛОСОК» СЕЛА БУГАС БУГАСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

У дошкільному навчальному закладі ведеться постійна та планомірна робота, щодо матеріально-технічного забезпечення. Всі технічні засоби знаходяться в належному технічному стані, поставлені на облік, зберігаються відповідно до санітарно-технічних вимог. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу -є одним із провідних напрямків роботи завідувача та ради ДНЗ. До початку навчального року (в основному в літку) працівниками та батьками проводяться поточні ремонти групової кімнати, спальні, підсобних приміщень, замінюється сантехніка тощо. З метою поліпшення умов перебування дітей та збереження тепла у осінньо-зимовий період замінюються старі вікна у коридорі на металопластикові, зроблено капітальний ремонт санвузла. До участі в покращенні умов перебування дітей активно долучаються батьки.

Дошкільний заклад розташований в приміщені школи на першому поверсі, переведений в ЗОШ у 1992 році. Проектна потужність складає 15 дітей (фактична кількість дітей 21). Територія закладу і розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам, площа приміщень складає   147 кв.м.

У КДНЗ на сьогодні функціонує одна різновікова група, спальня, кабінет завідувача, харчоблок, санвузел, коридор. У дошкільному навчальному закладі створено належні умови для навчання та виховання дітей.

Кількість приміщень:

1. Навчальних: